SPEKTAKLIAI IR EDUKACIJOS VAIKAMSprincese princese princese princese princese princese princese princese princese princese "Nutikimai žvejelio Lipnikėlio"
Šiuolaikinis spektaklis - detektyvas pagal lietuvių liaudies pasaką

Spektaklis dalyvauja KULTŪROS PASO programoje

Seniai seniai, gyveno vaikas, vardu Lipnikėlis...
Oi, atsiprašome, visai ne taip pradėjome pasakojimą. Tas vaikas, vardu Lipnikėlis, ne seniai gyveno, o dabar gyvena dideliame mieste, dideliame name, trečiame aukšte, penktoje laiptinėje.
To namo kieme randasi ežerėlis, tfu, baseinėlis. Ir jis, per dienų dienas, jame žvejoja žuveles auksines, žuveles sidabrines.
Vieną dieną Lipnikėlis susipažino su Samčiu-Kiaurasamčiu... Kiek buvo smagumo žuveles žvejoti, kiek buvo linksmumo jas su Samčiu-Kiaurasamčiu semioti, kad net pamiršo parbėgt namo pavalgyti. Bet nieko tokio, mamytė atnešė jam košės puodelį, viename piene, viename piene, viename svieste, viename svieste...
Būtų buvusi puiki dienelė, bet pasirodo, gretimoj laiptinėj gyvena pikta kaimynė. O gal Laumė Ragana?!
Įgriso jai Lipnikėlio žvejyba ir sugalvojo, toji kaimynė, o gal Laumė Ragana, iškrėsti baisiai piktą pokštą... Va tada ir prasidėjo!!!
Laumė Ragana bėgo pas kalvį Juzelį, nešė Lipnikėliui košės puodelį, apgavo ir pagavo mažąjį žvejelį. Oi, kaip buvo baisu!!!
Bet Lipnikėlio būta gudraus vaikelio, jis įsilipo į medį, išsikvietė žąsis-gelbėtojas ir laimingai sugrįžo ... į savo lovelę. O kas gi nutiko tai piktajai kaimynei, o gal Laumei Raganai? Kadangi vyksta tyrimas, kol kas negalime atskleisti šios informacijos...

Spektaklio trukmė - 45 min.
Scenarijaus autorė - Rita Kiškūnaitė
Režisierius - Arūnas Pakulevičius
Spektaklio dailininkė - Vaiva Barzdenytė
Muzikos autorius ir atlikėjas - Laurynas Buivydas
Vaidina - Rita Kiškūnaitė, Arūnas Pakulevičius


princese princese princese princese princese princese princese princese princese princese "Džiugena ir Rūgena“
Interaktyvus emocijų ugdymo spektaklis


Spektaklį remia Lietuvos Kultūros taryba

Spektaklis dalyvauja programoje KULTŪROS PASAS

Visame margame pasaulyje vežami mašinomis, dviračiais, vežimais, plaukdomi laivais ir valtimis, skrenda lėktuvais - daugybė laiškų ir siuntinių. Tuose laiškuose linksmos, džiugios, įdomios, o gal liūdnos ir netikėtos žinios. O kokios krūvos siuntinių!!! Įvairiausių formų, dydžių ir spalvų, atkeliavusių iš labai toli arba keliaujančių į tolimus nepažintus kraštus. O kad visi šie laiškai ir siuntiniai laiku pasiektu adresatą, ko reikia? Ogi paštininkų! Tad susipažinkime:
- Aš Džiugena! :)
- O aš Rūgena... (:
- Mes visada pasiruošę! O jūs ar pasiruošę keliauti kartu? Jei taip, tuomet jūsų laukia daugybė nuotykių, atradimų, pažinimų, visa krūva įvairiausių spalvingų emocijų... Nes teks keliauti į Marsą! - O-joj-joj, nežinia kas ten mūsų laukia... Teks nešti siuntinį į vandenyno dugną! - Vaje vaje, kaip baisu ryklių... Ei, atrodo, dar yra siuntinys į Vaiduoklių pilį! – Oi, ne, aš ten neisiu... ir dar..., ir dar... Žodžiu, mieli bičiuliai, pasipustom padus ir į kelią!
Spektaklis sukurtas pasitelkiant objektus-daiktus, spalvas, garsus, muziką, kūno kalba, mimiką, kuo tiksliau atspindinčius pasirinktą emociją.

Spektaklio trukmė - 50 min.
Scenarijaus autorė - Rita Kiškūnaitė
Režisierius - Arūnas Pakulevičius
Spektaklio dailininkė - Dalia Kiaupaitė
Vaidina - Rita Kiškūnaitė, Arūnas Pakulevičius
princese princese princese princese princese princese princese "Uch – Ach – Ajajai arba Kiemsargių svajonės“
Interaktyvus spektaklis– žaidimas šeimai


Spektaklis dalyvauja programoje KULTŪROS PASAS

Uch, Ach ir A-ja-jai – trys kiemsargiai, kiekvieną rytą šluojantys gatvelę... Nykus ir pabodęs darbas, pilka kasdienybė... Tačiau juose, kaip ir kiekviename iš mūsų, gyvas vaikystės prisiminimų, žaidimo, stebuklo troškimas. Vieną rytą, jie visai netyčia pradeda žaisti: atgyja šluotos, virvės, laikraščiai ir kibirai... Žiūrovai kviečiami dalyvauti šiame žaidime, kuris netikėtai virsta keistų personažų pasirodymu. Tada prasideda linksmybės – šokiai, krepšinio varžybos, senio besmegenio kepimas... Viskas pavirsta nežabotu vaikiškos fantazijos šėlsmu... Spektaklis beveik be teksto, tačiau jame labai daug veiksmo, dinamikos, emocijų. Tai labai vizualus, spalvingas reginys, turintis objektų teatro, klounados elementų. Kasdienybė kupina stebuklų, tik reikia pačiam juos atrasti !!!

Spektaklio trukmė - 45 min.
Režisierius - Arūnas Pakulevičius
Spektaklio dailininkė - Ramunė Skrebūnaitė
Muzikinė partitūra - Rita Kiškūnaitė
Vaidina - Rita Kiškūnaitė, Marija Augutytė, Arūnas Pakulevičius


princese princese princese princese princese princese princese princese “Prieskonių indo paslaptis“
Muzikinis spektaklis visai šeimai


Spektaklis dalyvauja programoje KULTŪROS PASAS

Mažoje kepyklėlėje kepėjai iškepa gardžiausiais prieskoniais kvepiantį meduolių miestelį ir suranda keistą senovinį indą... Susiginčiję, tą indą atidaro ir ...!!! Mažytis meduolių miestelis tampa pasauliu, kurį užvaldo tamsa ir išgelbėtį jį gali tik... Naminukė Molė! Tačiau jos ryžto nepakanka – reikia ir Žvaigždelės įsikišimo, ir vaikų pagalbos...
Taip prasideda spektaklis apie baimę ir drąsą, abejones ir ryžtą, tamsos pasipriešinimą ir šviesos pergalę... Spektaklyje susipina fantazija ir realybė, atgyja mitologiniai ir vaikų literatūros klasikų personažai, mažieji žiūrovai įtraukiami į kartais baisią, kartais linksmą, o kartais ir keistoką fantasmagoriją...
Kas pasirodė iš senojo indo? Ką pasakė Naminukei Žvaigždelė? Kokių knygų personažai atgyja spektaklyje? Kuo galų gale viskas baigsis? Ateikite, pažiūrėkite ir sužinosite!


Spektaklio trukmė - 50 min.
Scenarijaus autoriai - Rita Kiškūnaitė, Arūnas Pakulevičius
Režisierius - Arūnas Pakulevičius
Kostiumų dailininkė - Elina Makey
Muzikinė partitūra - Rita Kiškūnaitė
Vaidina - Rita Kiškūnaitė, Marija Augutytė, Arūnas Pakulevičius


princese princese princese princese princese princese princese princese princese “Kaukučių nuotykiai Senojoje Girioje“
( mitologinė pasaka nepasaka pagal G.Beresnevičių )

Spektaklis dalyvauja programoje KULTŪROS PASAS


Atėję į šį spektaklį, jūs pateksite į keistą, archaišką ir šiek tiek mistišką mitologinį pasaulį, kuriame gyvena Ragana, Kaukų šeimynėlė, Barzdukai, Bezdukai, Aitvaras, Maumas ir net Nežinia Kas… Kartu su mažaisiais Kaukučiais Senojoje Girioje patirsite linksmų, liūdnų ir šiurpių susitikimų, pabuvosite Raganos puotoje su garsiausiomis pasaulio pasakų žvaigždėmis…
G.Beresnevičiaus pasakų vaikams motyvais sukurtas spektaklis kviečia į susitikimą su lietuvių mitologija – jau pamirštu, tačiau kiekviename iš mūsų gyvu pasauliu. Šis spektaklis žaismingai ir jautriai vaikus supažindina su mūsų tautos mitologija ir jos personažais, t.y. mitologinėmis būtybėmis, dievais. Rašytojas pažvelgė į mitologiją vaiko akimis: jo personažai labai mieli, simpatiški ir artimi net šiuolaikiniams vaikams. Tik tokiu būdu galima paskatinti "kompiuterinį" vaiką susidomėti tautos mitologija, kuri yra neatskiriama mūsų sąmonės dalis. Spektaklyje išryškėja tokios vertybės kaip draugiškumas, gerumas, meilė vienas kitam, noras žinoti ir pažinti.

Spektaklio trukmė - 50 min.
Scenarijaus autorius, režisierius, scenografas – Arūnas Pakulevičius
Kostiumų dailininkė - Elina Makey
Lėlių kūrėja - Vilija Mickevičienė
Muzikinė partitūra - Rita Kiškūnaitė


princese princese princese princese princese princese princese "Mažasis Princas" pagal A. de Sent - Egziuperi

Spektaklis dalyvauja programoje KULTŪROS PASAS


Kiekviename iš mūsų - mažų ir suaugusių - gyvena Mažasis Princas. Tik suaugę jį paslepiame „rimtuose dalykuose" - kasdienėje rutinoje, valdžios, pinigų, garbės troškime, savo ribotume ir sustabarėjime. Reikia surasti savo dykumą, kad vėl sutiktum Mažąjį Princą ir suprastum, kad, „jei kas myli gėlę, kuri yra tik viena tokia milijonuose žvaigždžių, tai to užtenka, kad jaustųsi laimingas, kai į jas žiūri." Ir dar - „pasidarai amžinai atsakingas už tą, su kuo susibičiuliauji."
Naivus ir išmintingas, atviras ir paslaptingas, vis klausinėjantis ir neduodantis atsakymų Mažasis Princas, kaip ir mažieji žmonės - vaikai, veda mus prie esminio suvokimo - „matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia - nematoma akimis..."

Spektaklio trukmė - 50 min. Rekomenduojama vaikams nuo 7 metų.
Scenarijaus autorius, režisierius, lėlių meistras – Arūnas Pakulevičius
Dailininkas - Dravis Kavaliauskas
Ebru menas - Irma Čekanauskienė
Garso takelis - Žilvinas Žusinas, Rita Kiškūnaitė
Kostiumų dailininkė - Elina Makey


princese princese princese princese "Stebuklingos Skrynios pasaka"

Nykštukų, sako, nebėra – nesąmonė tikra...
Nykšukai gyvena ten, kur yra vaikų – ir mažų, ir jau ūgtelėjusių! O nykštukai Luris, Bluris ir Snurė turi dar ir stebuklingą Skrynią, iš kurios galima išburti... pasaką apie svajones! Juk kiekvienas turime svajonių, tik kartais pritrūkstame jėgų ir ryžto jų siekti... O kai kas, norėdamas įgyvendinti savo svajonę, nepagaili net gyvybės!
Nespėliokite, kas jie – geriau pažiūrėkite spektaklį!

Spektaklio trukmė - 45 min.
Scenarijaus autorius ir režisierius – Arūnas Pakulevičius
Dailininkė - Algė Kavaliauskaitė


princese princese Muzikinis spektaklis ,,Kaip Snieginukas spalvų ieškojo...”

Spektaklio metu vaikai susitiks su simpatišku Sniego žmogeliuku, ieškančiu spalvų... Vaikų ir Snieginuko laukia smagūs nuotykiai, netikėti susitikimai su įvairių pasakų personažais: Raudonkepuraite, Batuotu katinu ir kitais.

Spektaklio trukmė - 45 min.
Scenarijaus autorius ir režisierius – Arūnas Pakulevičius
Vaidina – Rita Kiškūnaitė, Rasa Strauzaitė - Barauskienė, Arūnas Pakulevičius


princese princese princese princese
Spektaklis smurto prevencijai

Tradicinis anglų balaganinis spektaklis “Pančas ir Džudė”

Spektaklis dalyvauja programoje KULTŪROS PASAS

1662 metais, gegužės 9 d. Londone, Covent Garden skvere buvo parodytas pirmasis itališkų marionečių spektaklis „Ponas Pančas“. Ši diena laikoma Pono Pančo gimtadieniu.
Vėliau vietoje marionečių pradėtos naudoti pirštininės lėlės. Pirmasis užrašytas spektaklio tekstas išleistas 1828 metais, pagal italo lėlininko Dž. Piccini naudotą tekstą. Su nedideliais pakitimais šis tekstas naudojamas iki šiol. Jau 350 metų spektaklyje gyvena tie patys personažai: ponas Pančas, jo žmona Džudė, klounas Džojus, gydytojas, budelis ir kt. Ši gatvės lėlių teatro tradicija iki šiol gyva Anglijoje, Amerikoje, Airijoje, Kanadoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir Pietų Afrikoje.
Vaidinimo groteskas davė impulsą „Simpsonų“ serialo kūrėjams.
Spektaklio metu daug bendraujama su žiūrovais, kviečiant juos įvetinti smurtines situacijas ar personažų poelgius.
Trukmė – 35 min.
Spektaklio režisierius, lėlių kūrėjas, scenarijaus autorius ir atlikėjas – Arūnas Pakulevičius

princese princese princese princese princese Bendras Sveikatos apsaugos ministerijos ir teatro “Avilys“ projektas „Pamiršk dantukų skausmą!“ – spektaklis „Ėduoniukas ir Bakteriukas“ ( pagal T.Egner knygelę) (plačiau..)

Spektaklis dalyvauja programoje KULTŪROS PASAS

Tai istoriją apie vieną berniuką, nors tokių berniukų ir, beje, ne tik berniukų, yra ne vienas ir ne du.
Bet apie viską nuo pradžių: kai jis buvo visai mažas, jam išdygo vienas dantukas. Kiek buvo džiaugsmo mamai ir tėčiui ! Paskui jam išdygo antras dantukas – džiaugėsi visi – mama ir tėtis, močiutė ir senelis... Dar vėliau berniukui išdygo ir trečias, ir ketvirtas, ir dar daug dantukų... Visi jie buvo balti ir gražūs, linksmi ir sveiki, BET !... Kol juos valė mama – viskas buvo gerai, tačiau pats berniukas NIEKADA JŲ NEVALĖ...
Jis buvo tikras nevala. ( Nevala – tai tas, kuris nevalo dantų ) Todėl vieną gražią dieną jo dantukuose apsigyveno Ėduoniukas ir Bakteriukas. Ką jie darė su dantukais ir kuo viskas baigėsi? Pažiūrėkite spektaklį ir sužinosite!
Spektaklyje gyvena trys personažai – Dantų šepetukas, Ėduoniukas ir Bakteriukas. Ir skirtas jis visiems, kurie turi savus dantis – ir mažiems, ir dideliems...
Trukmė – 45 min.
Scenarijaus autorius ir režisierius – Arūnas Pakulevičius
Dailininkė – Neringa Keršulytė
Kompozitorius – Juozas Lygutas
Dainų tekstų autorė – Nijolė Saimininkienė
Vaidina – Rita Kiškūnaitė, Rasa Strauzaitė - Barauskienė, Arūnas Pakulevičiusprincese princese princese princese “Princesė ir Kiauliaganys” ( H.K.Anderseno pasakos motyvais )

Spektaklis dalyvauja programoje KULTŪROS PASAS


Gal dabar, o gal labai seniai, buvo viena karalystė... Lyg ir nieko sau, karalystė kaip ir visos, bet turėjo vieną trūkumą (o gal privalumą), mat buvo, atsiprašant, labai kiauliška... Visiems tos kiaulės buvo įkyrėjusios, ypač Princesei, bet ką darysi – Tėvynės nepasirinksi...
O Princesę buvo įsimylėjęs vienas Kunigaikštis... Ir taip mylėjo, kad iš tos meilės sutiko net kiaules ganyti! Ne veltui sakoma – meilė akla... Kuo viskas baigėsi? Pažiūrėkite spektaklį ir sužinosite!
Spektaklis skirtas visai šeimai. Jame gyvena du gatvės artistai, kiaulės ir keturi personažai.
Trukmė – 45 min.
Scenarijaus autorius ir režisierius - Arūnas Pakulevičius
Dailininkė - Neringa Keršulytė
Vaidina - Rita Kiškūnaitė, Arūnas Pakulevičiuspagrandukas pagrandukas pagrandukas pagrandukas „Arklio Dominyko meilė“ ( pagal Vytautą V.Landsbergį )

Spektaklis dalyvauja programoje KULTŪROS PASAS

Tai pasakojimas apie laukinį arklį Dominyką, kuris įsimylėjo... rugiagėlę. Meilė buvo tokia stipri, kad arklys Dominykas nepatingėjo ir į Afriką nukeliauti, kad perduotų linkėjimus savo mylimosios giminaitėms – rugiagėlių pievai. Keliaudamas jis sutiko krokodilą, kupranugarį, bezdžionę, dramblį, begemotą ... Kiekvienas iš šių personažų turi savo charakterį, lengvai atpažįstamą ir žmonių pasaulyje – chuliganas krokodilas, verslininkas kupranugaris, pamaiva bezdžionė ir t.t. Nugalėjęs visus sunkumus, Dominykas grįžta ankstyvą pavasarį, kad vėl pasėtų savo rugiagėlę... Rugiagėlė šioje istorijoje įkūnyja kiekvieno iš mūsų svajonę, tačiau, kad ji išsipildytų, tenka padėti nemažai pastangų...
Spektaklis skirtas visai šeimai. Aktoriai valdo tris lėles ir vaidina keturis personažus su kaukėmis.
Trukmė – 50 min.
Scenarijaus autorius ir režisierius – Arūnas Pakulevičius
Lėlių meistrė – Jolanta Kyšlienė
Vaidina – Rita Kiškūnaitė, Arūnas Pakulevičiuspagrandukas pagrandukas pagrandukas pagrandukas ,,Tikroji Pelenės istorija“ – modernizuota visiems žinomos pasakos versija, kuri nustebins žiūrovą visiškai kitaip papasakota Pelenės istorija. Netikėti siužeto vingiai, netradiciniai personažų charakteriai, Grožio konkursas – visa tai pamatysite pasakoje, kurią Jums paseks...Juokdarys. Tačiau kad ir kas sektų šią pasaką - tai meilės istorija, būdinga visiems laikams...
Spektaklis skirtas vaikams nuo 5 iki 12 metų. Jame veikia keturių aktorių kuriami personažai ir jų valdomos aštuonios lėlės.
Trukmė – 45 min.
Pjesės autorė – Nijolė Saimininkienė
Režisierius – Arūnas Pakulevičius
Dailininkė – Neringa Keršulytė
Kompozitorius – Vainius Sodeika
Vaidina - Rita Kiškūnaitė, Rasa Strauzaitė - Barauskienė, Linas Barauskas, Arūnas Pakulevičiusbite bite bite ,,Bitė Maja“ ( iš gyvenimo vabalėlių... )

Spektaklis dalyvauja programoje KULTŪROS PASAS


Spektaklis sukurtas pagal to paties pavadinimo W.Bonzelso knygą.
Mažoji bitė Maja nepanoro dirbti įprastų bitėms darbų – nešti medų, daryti vašką – ji norėjo pažinti supantį pasaulį ir žmogų. Išskridusi iš savo gimtojo avilio, Maja sutinka daug įvairių vabalų, kurie atsiliepia apie žmogų visai kitaip, nei Maja įsivaizdavo. Gyvendama viena, Maja atsiduria įvairiose situacijose – ir linksmose, ir pavojingose, tačiau didžiausias pavojus laukia jos gimtųjų namų – avilio.
Koks atrodo žmogus vabalėlių akyse, ar pavyks Majai išgelbėti savo namus – visa tai sužinosite atėję į spektaklį...
Spektaklis skirtas visai šeimai. Jame dirba trys aktoriai ir vienuolika lėlių.
Trukmė – 50 min.
Scenarijaus autorius ir režisierius – Arūnas Pakulevičius
Dailininkė – scenografė Alfreda Kazakauskaitė
Vaidina – Rita Kiškūnaitė, Rasa Strauzaitė-Barauskienė, Arūnas Pakulevičiuspagrandukas pagrandukas pagrandukas pagrandukas,,Pagrandukas“ – spektaklis skirtas vaikams nuo 5 iki 11 metų. Tai istorija, pasakojanti apie malūnininkų šeimos suritintą Pagranduką. Jis labai žingeidus, norintis viską pamatyti ir suprasti, tačiau jam augant, auga ir jo egoizmas, savanaudiškumas. Egoizmas išsikeroja ir reikia stipraus sukrėtimo, kad vaikas suprastų, kodėl jam taip nutiko. Spektaklio idėja – „nereikia pasaulio nei nugalėti, nei užkariauti“ – tereikia mylėti ne tik save, bet ir kitus. Spektaklio metu daug bendraujama su žiūrovais, jie skatinami vertinti Pagranduko poelgius. Kai po spektaklio vaikų klausiama, ar jų tarpe nėra tokių „pagrandukų“ – neatsiranda nė vieno. Vadinasi vaikai puikiai supranta, kad negalima būti išpuikusiu, nepaklusniu egoistu ir mylėti tik save.
Įdomus ir pažintinis spektaklio aspektas – duonos atsiradimas. Vaikai supažindinami su duonos atsiradimo procesu – grūdų malimu, tešlos užminkymu, duonos kepimu. Dekoracija sukurta, siekiant vaikus supažindinti su girnomis, senosios buities rakandais.
Spektaklyje gyvena dviejų aktorių valdomos 4 lėlės.
Spektaklio trukmė – 35 min.
Scenarijaus autorius ir režisierius – Arūnas Pakulevičius
Dailininkė – scenografė Elvyra Nemanytė
Vaidina – Rita Kiškūnaitė, Arūnas Pakulevičiusr r r r,,Raudonkepuraitė ir P.V.“ – pirmasis teatro spektaklis. Tai netradicinė pasakos interpretacija, kur vilkas nėra toks blogas ir baisus kaip įprasta, tai pasaka, kurioje persipina Raudonkepuraitės drąsa ir vilko klasta, naivus stomatologo tikėjimas gėriu ir senelės ilgesys, kurioje medžiotojas nieko nešaudo ir kuri baigiasi visuotinu susitaikymu.
Pagrindinė spektaklio tema – kaip svarbu būti geram ir draugiškam. Vaikai mokomi gerumo, atlaidumo, pasitikėjimo. Spektaklis dinamiškas, jame skamba pasaulio pop klasikos melodijos.
Naudojama sicilietiškų marionečių sistema, veiksmas vyksta ant stilizuoto stalo. Tai unikalus spektaklio aspektas – veiksmas koncentruojamas 1 kvadratinio metro erdvėje, kurioje lėlės ir gyvena savo gyvenimus.
Spektaklyje gyvena dviejų aktorių valdomos 7 lėlės.
Spektaklis skirtas žiūrovui nuo 3 iki 7 metų.
Trukmė – 30 min.
Scenarijaus autorius ir režisierius – Arūnas Pakulevičius
Dailininkė – scenografė Elvyra Nemanytė
Vaidina – Rita Kiškūnaitė, Arūnas Pakulevičius


princese princese princese princese princese princese princese "Kliapur liapur plast!“
Virtualus spektaklis ir kūrybinės dirbtuvėlės


Improvizacija N.Kepenienės pasakėlės motyvais.
Skirtas vaikams nuo 2 metų ir visiems kitiems namų gyventojams.

Ką galima iškepti iš tešlos? Atsakymai labai paprasti – duoną, batoną, bandeles, pyragą… Ot ir ne! Iš tešlos galima iškepti tikrą pasaką! O kur gyvena pasakos? – Knygose, močiutės pasakojimuose, filmuose... Bet pasakos gali gyventi ir senose, paslaptingose skryniose! Tereikia tik atverti seną skrynią, seną skrynią pasakinę...
Ar gali draugauti akmenėlis, paršelis ir krokodilas? TAIP!!!
O nutiko štai tokia istorija: paršelis Marijonas ir akmenėlis Džiugas labai susirūpino – ką padovanoti krokodiliukui Lukui Gimtadieniui? Visko buvo prigalvoję - ir tą padovanoti, ir aną, o gal šitą... net baisų gaisrą sukėlė!!!
Šiltas ir jaukus spektaklis apie draugystę ir jos suteikiamą džiaugsmą būti kartu, kuriame daug smagių originalių dainų, netikėtų įvykių ir emocijų. Spektaklis įgarsinamas akustine gitara, kurios garsai kuria paslaptingą ir jaukią atmosferą. Taip pat sužinosite, kaip pasidaryti tokią tešlą, iš kurios galėsite patys nusilipdyti kokią tik norite pasaką ar savo sukurtą istoriją! Ir dar – visi kartu išmoksime iš popieriaus lankstyti laivelį...

Spektaklyje improvizuoja:
Rita Kiškūnaitė
Arūnas Pakulevičius
Geraldas Chitrovas


Edukacinė programa "Metų laikai"

Edukacijos yra KULTŪROS PASO programoje

"PAVASARIS"

princese princese princese princese Edukacijos metu, vaikai susipažins su atgyjančia gamta ir jos reiškiniais, pavasario šventėmis, papročiais ir tradicijomis, paukšteliais ir jų pamėgdžiojimais, sužinos, kokie buvo senieji mėnesių pavadinimai, susitiks su prabudusiais žvėreliais...
Visa tai pateikiama patrauklia lėlių ir objektų teatro forma, edukacijoje naudojama ir vaizdinė filmuota medžiaga. Edukacija galima ir nuotoliniu, ir kontaktiniu būdu.
Edukacijos pristatymą rasite mūsų YouTube kanale.
teatras+avilys
"VASARA"

princese princese princese princese Edukacijos metu, vaikai susipažins su vasaros šventėmis, papročiais ir tradicijomis, gamtos virsmais, sužinos, kodėl vieniems negalima eiti prie ežero ar upės, susitiks su vasaros paukščiais, sužinos ką veikia bitės ir dar gausybę įdomių dalykų...
Visa tai pateikiama patrauklia lėlių ir objektų teatro forma, edukacijoje naudojama ir vaizdinė filmuota medžiaga. Edukacija galima ir nuotoliniu, ir kontaktiniu būdu.
Edukacijos pristatymą rasite mūsų YouTube kanale.
"RUDUO"

princese princese princese princese Trečioji "Metų laikų" edukacinės programos laida, skirta spalvingiausiam metų laikui - RUDENIUI... Jos metu susipažinsite su šio laiko šventėmis, papročiais, gamtos reiškiniais ir miškų, pievų, balų gyventojais, pagilinsite istorijos ir gamtos pažinimo žinias ir net dalyvausite Helovyno vakarėlyje! Ir sužinosite gausybę įdomių dalykų...
Visa tai pateikiama patrauklia lėlių ir objektų teatro forma, edukacijoje naudojama ir vaizdinė filmuota medžiaga. Edukacija galima ir nuotoliniu, ir kontaktiniu būdu.
Edukacijos pristatymą rasite mūsų YouTube kanale.